Mobilusis telefonas, kontaktai

Apie mus

Mieli klientai,

  Esu UAB "KIM sprendimai" įkūrėjas ir direktorius Viktoras Miltenis. Jau daugiau nei 7 metus veikiu inovatyvioje internetinės rinkodaros, tinklapių kūrimo, internetinių projektų ir IT pardavimų srityje. Asmeniškai esu administravęs ir dirbęs su įvairiais ir įvairaus dydžio projektais.

Eika  UAB "Eika" (www.eika.lt) (2010 - 2012 m.) - darbas vienoje didžiausių nekilnojamojo turto kompanijų Lietuvoje ties rinkodaros sritimi.

Alfa.lt  UAB "Alfa Media" (www.alfa.lt) (2011 - 2012 m.) - darbas viename didžiausių naujienų portalų Lietuvoje. Darbo pobūdis - pardavimai, rinkodara, IT sprendimai, statistika, bendravimas su didžiausiomis Lietuvoje media agentūromis ir pavieniais klientais.

Tipro Group  UAB "Tipro Group" / UAB "Tipro" (~50 portalų) - reklamos projektų vadovas (2013 - 2014 m.).


  Taip pat gausybė įvairių projektų dirbant ties komerciniais ir nekomerciniais projektais, bei darbas su užsienio kompanijomis. Teko konsultuoti įvairias įmones rinkodaros ir IT sprendimų klausimais - tiek naujai besikuriančias įmones, tiek savo srities lyderes Lietuvoje. Įgyta darbo patirtis leidžia suprasti klientų poreikius ir užtikrinti ypač aukštos kokybės paslaugas, inovatyvius sprendimus.

  Mūsų veikla orientuota į ilgalaikius tikslus ir sėkmingą bendradarbiavimą su klientais. Į klientų keliamus tikslus ir užduotis žiūrime kaip į savo verslą, tad visi darbai atliekami atsakingai, su meile ir aukščiausio lygio kokybe!