Mobilusis telefonas, kontaktai

SEO paslaugos

  Jūsų verslui trūksta užsakymų ir klientų? O galbūt plečiatės ar tiesiog norite padidinti pardavimus? Tokiu atveju mes tikrai Jums galime pagelbėti! Teikiame profesionalias SEO paslaugas. SEO paslaugos - tai interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms pagal tikslinius raktažodžius atitinkamai auditorijai pasiekti per paieškos sistemas (pvz. Google). Tai sėkminga investicija, kuri duoda didelę grąžą (angl. ROI).

SEO paslaugos apima:
 SEO konsultacijos
 Vidinis optimizavimas
 Išorinis optimizavimas
 SEO straipsniai

 


SEO konsultacijos

  Atliekame SEO konsultacijų paslaugas, tai preliminarus Jūsų tinklalapio optimizavimo paieškos sistemoms įvertinimas, užimamų pozicijų pagal tikslinius raktažodžius nustatymas, taip pat galimybių įvertinimas. Google reklama - tai SEO paslaugos arba Google AdWords reklama.

 


Vidinis optimizavimas

  Atliekame vidinį tinklapio optimizavimą. Tai – „meta tags“ teisingi aprašymai, turinio sandara ir išdėstymas, nuorodų struktūros korekcijos, paveikslėlių, „Title tags“ ir kitų tinklalapio elementų keitimas ir derinimas sėkmingam tinklapio optimizavimui!

 


Išorinis optimizavimas

  Jūsų interneto svetainei taip pat galime pasiūlyti ir išorinį tinklalapio optimizavimą. Ši paslauga susideda iš tokių dalių kaip - talpinimas į specializuotus nuorodų katalogus, atgalinių nuorodų kūrimas, SEO straipsnių ir blogų kūrimas, priežiūra ir kita. Tai ypač svarbus ir sėkmingas etapas optimizuojant Jūsų tinklalapį ir pasiekiant tikslinę auditoriją – potencialų klientą!

 


SEO straipsniai

  Esant poreikiui galime pasiūlyti išskirtinai ir tik SEO straipsnių rašymo paslaugas. Straipsniai paruošiami profesionaliai pagal visas SEO tendencijas.