Mobilusis telefonas, kontaktai

Google Reklama

  Google reklama - strateginis ir svarbus žingsnis taikyti Google reklamą įmonės marketinge. Šis reklamos kanalas tinka tiek mažiems, vidutiniams, tiek stambiems verslams. Pagal ZMOT (Zero Moment Of Truth) principą, vartotojai pirmiausiai paskaito informaciją internete ir tik tada perka prekę. Vartotojai linkę pasidomėti prieš įsigyjant naują pirkinį. Ties apsipirkimo žingsniu, ZMOT nesibaigia. Vartotojai taip pat yra linkę palikti atsiliepimus internete apie produktą. Tad svarbu turėti ir gerą prekę, kokybišką pristatymą ir aptarnavimą. Nes kai viskas atliekama kokybiškai - galite tikėtis gerų atsiliepimų internete. Na, o Google Ads reklama leidžia būtų pirmose Google paieškos rezultatų puslapiuose tuo atveju, kai Jūsų produkto kažkas ieško per Google paieškos sistemą. Taip mes pasiekiame ne tik tikslinę auditoriją, bet ir pasiekiame būtent tuo mikromomentu, kai vartotojui reikia šios prekės! Štai kodėl Google reklamos efktyvumas toks didelis. Produkto reklamą rodome TIK tada, kai vartotojui jos reikia. Tačiau šiai dienai labai daug verslų taiko Google Ads reklamą ir yra labai daug strateginių ir technologinių niuansų, kaip gauti geresnių rezultatų, nei konkurentai, tačiau tam reikia gero Google Ads specialisto pagalbos, kuris suteiks Ads paslaugas. Google reklama Ads, tai daugiau nei tik Google paieškos reklama. Tai ir - pigi video reklama (YouTube reklama), Gmail reklama (GSP reklama), remarketingas (Google Ads remarketingas), GDN reklama (baneriai) ir kt. Google Ads administravimas svarbus ne tik kaip techninis veiksmų atlikimas, svarbu atsirinkti gerą reklamos agentūrą, kuris atlikts efektyvią strategiją ir efektyvią reklamą internete.

 


Svetainių kūrimas

  Atsižvelgdami į klientų lūkesčius ir pageidavimus - teikiame profesionalias internetinių svetainių kūrimo paslaugas. Darbo praktika rodo, jog kai kurie klientai nežino ar neturi apsibrėžę aiškaus tikslo ir nežino kokią naudą suteiks pasirinktas internetinės svetainės kūrimo sprendimas, todėl dirbant su naujais klientais pirmiausiai įsigiliname į poreikius, situaciją ir galimybes, o tada teikiame konkretų ir aiškų pasiūlymą, bei paaiškiname kuo pateiktas pasiūlymas ar sprendimas efektyvesnis būtent Jūsų verslui!

Teikiamų paslaugų spektras yra įvairus:
 Nemokama konsultacija
 Tinklapių kūrimas
 Portalų kūrimas
 Dizaino sprendimai
 Elektroninės parduotuvės
 Tinklapių administravimas

 


Nemokama konsultacija

  Interneto svetainė yra būtinybė bet kokiam verslui šiandien, tačiau įmonių vadovams pakankamai sudėtinga atsirinkti kokį internetinio tinklapio sprendimą pasirinkti - el. parduotuvę, prekių katalogą, nesudėtingą internetinę svetainę, įvaizdinę svetainę, portalą ar kt. Kyla nemažai kausimų dėl svetainės atsiperkamosios grąžos (angl. ROI), kokią svetainių kūrimo įmonę pasirinkti, kiek tai kainuos ir panašiai. Galbūt turite ir daugiau klausimų? Nesivaržykite, susisiekite su Kim.Lt komanda ir mes Jus pakonsultuosime nemokamai!

 


Tinklapių kūrimas

  Kuriame profesionalias interneto svetaines pagal individualius poreikius, pritaikome Web 2.0 technologijų principus, optimizuojame svetaines paieškos sistemoms (angl. SEO), atsižvelgiame į naujausias rinkos tendencijas ir klientų pageidavimus. Mūsų tinklapių kūrimo paslaugos susideda iš tokių dalių kaip – sukuriamas unikalus web dizainas, įdiegiama mūsų unikali turinio valdymo sistema (angl. CMS) ar pritaikoma kita TVS. Pagal klientų poreikį diegiame atskirus modulius į svetainę – nuotraukų galerijas, forumus, integracija su socialiniais tinklais (Facebook „like“ mygtukas ir pan.), naujienlaiškių prenumeratos galimybės ir kt. Prireikus programuojama ir diegiame atskirus modulius, kurių nėra turimoje turinio valdymo sistemoje.

 


Portalų kūrimas

  Tais atvejais, kai paprastos internetinės svetainės nepakanka - galime pasiūlyti išskirtinius sprendimus - atskiro portalo sukūrimą. Šiuo atveju taikomi specifiniai IT sprendimai. Programuojami visiškai specifiniai moduliai ir pati turinio valdymo sistema. Portalai nuo paprastų svetainių skiriasi dar ir tuo, kad jie dažniausiai pritaikomi gausybei vartotojų, su atskirais prisijungimais ir funkcionalumu. Tad šiuo atveju ypatingas dėmesys skiriamas ir vartotojų patogumui („usability friendly interface“).

 


Dizaino sprendimai

  Galime Jums pasiūlyti išskirtinai tik individualius dizaino sprendimus, jeigu Jums nėra reikalingi jokie programavimo darbai. Interneto svetainių dizaino sprendimuose pritaikome unikalų stilių, patogų turinio išdėstymą, bei neapkrauname nereikalingais elementais. Teikiame tokius išskirtinio, šiuolaikiško dizaino sprendimus kaip – web dizainas, logotipų kūrimas, lankstinukai ir kita.

 


Elektroninės parduotuvės

  Turite parduotuvę ar verslą fizinėje aplinkoje, tačiau dar neturite elektroninės parduotuvės? Mes Jums pagelbėsime! Galime pasiūlyti elektroninių parduotuvių diegimo ir kūrimo paslaugas. Pagal jūsų produktų ir veiklos specifiką pasiūlysime atitinkamos elektroninės parduotuvės sprendimus.

 


Tinklapių administravimas

  Įmonėms ir verslo atstovams neturintiems laiko prižiūrėti tinklapio, galime pasiūlyti profesionalias tinklapių administravimo paslaugas. Administruojame nuo nedidelių informacinių tinklapių iki didelių elektroninių parduotuvių ar interneto portalų. Paslaugos apima – turinio priežiūrą, statistikos analizę ir išvadų pateikimą, konsultacijas ir pasiūlymus dėl plėtros, tinklapio korekcijos ir kt. Taip pat pat siūlome naudotis efektyviu marketingu - Google Google Ads reklama.